CZRF52C33
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRF52C33
JLCPCB Part #
C5652529
Package
1005(SOD-323F)
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@25V 200mW 250Ω 31.35V~34.65V 33V 80Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS