CZRF52C36
MFR.Part #
CZRF52C36
JLCPCB Part #
C17584180
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@27V 200mW 34.2V~37.8V 36V 90Ω 1005 Zener Diodes ROHS