SMBJ18A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ18A-HF
JLCPCB Part #
C2444148
Package
SMB(DO-214AA)
Description
18V 2.1A@10/1000us 22.1V 291.6V 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS