CPDQC3V3A-HF
MFR.Part #
CPDQC3V3A-HF
JLCPCB Part #
C2443466
Package
SOD-923F(0402)
Description
-55℃~+125℃ 0.2pF 100W@8/20us 100nA 25V 3.3V 4.5V 4A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-923F(0402) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS