ASMAJ64A-HF
MFR.Part #
ASMAJ64A-HF
JLCPCB Part #
C20184657
Description
-55℃~+150℃ 103V 3.9A 400W@10/1000us 5uA 64V 78.6V Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS