SMBJ18CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ18CA-HF
JLCPCB Part #
C2444179
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 18V 20.5A 20V 29.2V 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS