CDBMHT1150-HF
MFR.Part #
CDBMHT1150-HF
JLCPCB Part #
C6139043
Package
SOD-123HT
Description
150V 1A 500uA@150V 920mV@1A SOD-123HT Schottky Diodes ROHS