TV06A330JB-HF
MFR.Part #
TV06A330JB-HF
JLCPCB Part #
C2594943
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 33V 36.7V 53.3V 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS