TV06B480JB-HF
MFR.Part #
TV06B480JB-HF
JLCPCB Part #
C2445188
Description
-55℃~+150℃ 1uA 48V 53.3V 600W 7.75A 77.4V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS