CDBHA20120-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CDBHA20120-HF
JLCPCB Part #
C3757161
Package
TO-277B
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 120V 20A 250A 250uA@120V 850mV@20A TO-277B Schottky Diodes ROHS