ATV04A140J-HF
MFR.Part #
ATV04A140J-HF
JLCPCB Part #
C2444371
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 17.24A 1uA 23.2V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS