A5KP36A-G
MFR.Part #
A5KP36A-G
JLCPCB Part #
C2624266
Description
-55℃~+150℃ 2uA 36V 40V 58.1V 5kW 86.06A TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS