CDBF70-HF
MFR.Part #
CDBF70-HF
JLCPCB Part #
C5568545
Package
1005(SOD-323F)
Description
1 Independent 100mA 100nA@50V 1V@15mA 70V 70mA 1005(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS