ATV06B640JB-HF
MFR.Part #
ATV06B640JB-HF
JLCPCB Part #
C2445889
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 5.83A 600W 64V 71.1V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS