TV50C540JB-G
MFR.Part #
TV50C540JB-G
JLCPCB Part #
C2447742
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 3kW 54V 57.98A 5uA 60V 87.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS