ATV50C580J-HF
MFR.Part #
ATV50C580J-HF
JLCPCB Part #
C2448585
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 53.4A 58V 5kW 64.4V 93.6V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS