ATV66SM826A-G
MFR.Part #
ATV66SM826A-G
JLCPCB Part #
C2443787
Description
-55℃~+175℃ 10uA 170A@10/1000us 26V 31.9V 42.1V 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS