TV06A240J-HF
MFR.Part #
TV06A240J-HF
JLCPCB Part #
C2594933
Description
-55℃~+150℃ 15.4A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS