ATV50C171JB-HF
MFR.Part #
ATV50C171JB-HF
JLCPCB Part #
C2447990
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 170V 18.2A 189V 275V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS