ATV30C301J-HF
MFR.Part #
ATV30C301J-HF
JLCPCB Part #
C2448339
Description
-55℃~+150℃ 2uA 300V 335V 3kW 486V 6.17A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS