ATV50C540J-HF
MFR.Part #
ATV50C540J-HF
JLCPCB Part #
C3704667
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 54V 57.4A 5kW 60V 87.1V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS