TV50C101J-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV50C101J-G
JLCPCB Part #
C2448076
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 31.17A 3kW 5uA TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS