ATV50C151J-HF
MFR.Part #
ATV50C151J-HF
JLCPCB Part #
C2448604
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 150V 167V 20.6A 243V 5kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS