SMAJ54CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ54CA-HF
JLCPCB Part #
C2443912
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 400W@10/1000us 43.5A@10/1000us 54V 5uA 66.3V 87.1V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS