TV04A110JB-G
MFR.Part #
TV04A110JB-G
JLCPCB Part #
C2449226
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 21.98A 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS