ATV50C171J-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV50C171J-HF
JLCPCB Part #
C2448600
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 170V 18.2A 189V 275V 5kW TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS