ATV50C110JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV50C110JB-HF
JLCPCB Part #
C3707598
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 274.7A 5kW 800uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS