CZRER52C16
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRER52C16
JLCPCB Part #
C5613779
Package
0503
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@12V 15.2V~16.8V 150mW 16V 40Ω 0503 Zener Diodes ROHS