BZX84C39CC-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
BZX84C39CC-HF
JLCPCB Part #
C3737226
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 130Ω 350mW 37V~41V 39V 50nA@27.3V SOT-23 Zener Diodes ROHS