ATV30C700J-HF
MFR.Part #
ATV30C700J-HF
JLCPCB Part #
C2449159
Description
-55℃~+150℃ 113V 26.55A 2uA 3kW 70V 77.8V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS