CZRUR52C15-HF
MFR.Part #
CZRUR52C15-HF
JLCPCB Part #
C7455445
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@11V 110Ω 14.25V~15.75V 150mW 15V 30Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS