TV04A240J-HF
MFR.Part #
TV04A240J-HF
JLCPCB Part #
C2444680
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10.28A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS