GBU25005-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
GBU25005-G
JLCPCB Part #
C17396878
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 10uA@50V 1V@12.5A 25A 350A 50V Single-Phase Rectifier GBU Bridge Rectifiers ROHS