TV15C111JB-HF
MFR.Part #
TV15C111JB-HF
JLCPCB Part #
C2447034
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 177V 1uA 8.47A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS