ATV15C111JB-HF
MFR.Part #
ATV15C111JB-HF
JLCPCB Part #
C2446784
Description
1.5kW 110V 122V 177V 8.47A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS