SMBJ51A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ51A-HF
JLCPCB Part #
C2444178
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 51V 56.7V 5uA 600W 7.3A 82.4V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS