1.5KE500CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE500CA-HF
JLCPCB Part #
C20184508
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.17A@10/1000us 427.5V 525V 690V Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS