ATV06B240J-HF
MFR.Part #
ATV06B240J-HF
JLCPCB Part #
C3706303
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 15.42A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS