CDSW3004-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CDSW3004-HF
JLCPCB Part #
C17250734
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1.25V@200mA 100nA@240V 225mA 300V 50ns SOD-123 Switching Diodes ROHS