TV15C8V5J-G
MFR.Part #
TV15C8V5J-G
JLCPCB Part #
C2447167
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 104.17A 14.4V 20uA 8.5V 9.44V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS