ATV04A300J-HF
MFR.Part #
ATV04A300J-HF
JLCPCB Part #
C2444296
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.26A TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS