ATV04A200J-HF
MFR.Part #
ATV04A200J-HF
JLCPCB Part #
C2444334
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 12.35A 1uA 20V 22.2V 32.4V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS