TV02W161-G
MFR.Part #
TV02W161-G
JLCPCB Part #
C2445522
Description
160V 178V 1uA 200W 259V 770mA TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS