ATV02W640B-HF
MFR.Part #
ATV02W640B-HF
JLCPCB Part #
C3711620
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 1.94A 103V 1uA 200W 64V 71.1V Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS