A5KP130A-G
MFR.Part #
A5KP130A-G
JLCPCB Part #
C2629874
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 209V 23.92A 2uA 5kW TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS