ATV02W240B-HF
MFR.Part #
ATV02W240B-HF
JLCPCB Part #
C2443835
Description
-55℃~+150℃ 1kW@8/20us 1uA 24V 29.5V 38.9V 5.14A@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS