KBPC35005-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
KBPC35005-G
JLCPCB Part #
C17391682
Package
KBPC
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@17.5A 10uA@50V 35A 400A 50V Single-Phase Rectifier KBPC Bridge Rectifiers ROHS