ASMCJ64A-HF
MFR.Part #
ASMCJ64A-HF
JLCPCB Part #
C20185347
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 103V 14.5A@10/1000us 5uA 64V 78.6V Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS