TV02W110B-G
MFR.Part #
TV02W110B-G
JLCPCB Part #
C2444656
Description
-55℃~+150℃ 10.99A 11V 12.2V 18.2V 2.5uA 200W Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS