ASMBJ13CA-HF
MFR.Part #
ASMBJ13CA-HF
JLCPCB Part #
C20184691
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 21.5V 27.9A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us Bidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS